Koko Mild
Wybrany kolor: Butelkowa zieleń

Opis produktu

Pufy Koko Mild

Miuki Koko jest workiem sako zaprojektowanym z myślą o najmłodszych. Jest to mała wersja pufa Jajo. I chociaż ma niewielkie rozmiary, jest równie funkcjonalna jak jej większy odpowiednik.

Puf Koko rekomendowany jest dla dzieci do 5 roku życia. Miękki, granulowany wkład dopasowuje się do kształtu ciała i zajmowanej pozycji, a krój worka umożliwia dostosowanie go do własnych potrzeb – pufa sako można rozłożyć tworząc z niego mini sofę lub leżankę, albo zagiąć i opierając o ścianę uzyskać coś na kształt fotela. Miuki Koko ma specjalny metalowy uchwyt, dzięki któremu puf można łatwo przenosić między pomieszczeniami.

Ten model został uszyty z tkaniny Mild, z długim „pluszakowatym” włosem. To właśnie dlatego Koko Mild jest uwielbiany przez małych i dużych użytkowników. Dodatkowym atutem, przemawiającym za wyborem właśnie takiego pufa dla dziecka jest szeroka rozpiętość kolorystyczna – uszyjemy Miuka ulubionym kolorze malucha.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
3,5 kg
Collection dimensions - icon
wymiary pokrowca zewnętrznego
130 x 100 cm

Właściwości pokrowca

Tkanina Mild

Tkanina Mild to wysokiej jakości tkanina tapicerska z krótkim włosem. Nazywana pluszem, aksamitem jest niezwykle miła w dotyku, jest matowa, nie ma wyraźnego połysku. Runo tkaniny z krótkim włosem nadaje meblom elegancji i wyjątkowego charakteru.

Mild jest trwałą tkaniną, mocny zwarty podkład stabilizuje ją i powoduje, że jest odporna na rozerwania. Miuki w tkaninie mild to niezwykłe domowe pluszaki - przytulaki.

Mild i inne nasze tkaniny, a także co możemy z nich uszyć dla Ciebie znajdziesz zakładce - katalogi tkanin

Prać w 30°
96% Poliester; 4% Bawełna
kolornik tkaniny mild
kolornik tkaniny mild

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Jeśli nie jesteś pewien czy puf zmieści się w miejscu, które na niego przeznaczyłeś, na rysunku poniżej znajdziesz przybliżone wymiary informujące o tym ile potrzebujesz przestrzeni.

Zobacz również