Puf Koko

Koko – worek sako dla dzieci. Uniwersalny fotel do pokoju dziecięcego.

3 tkaniny
Sortowanie:

Opis modelu

Puf Koko

Przedstawiamy nasz ulubiony klasyk, ale w dziecięcym wydaniu. Worek sako dla dzieci Koko to po prostu mini Jajo dla małego użytkownika. Świetne do siedzenia, wypoczynku, zabawy, czytania, fantazjowania czy nawet drzemki. Siedzisko Koko nie zajmuje dużo miejsca, dlatego jest świetnym i uniwersalnym dodatkiem do pokoju dziecięcego. Możesz je łatwo i szybko przemieścić, jeśli nagle okazuje się potrzebne do zabawy w innym miejscu.

Nasz worek sako dla dzieci jest superwygodnym i ciekawym towarzyszem zabaw! Może być wyspą, statkiem kosmicznym, potworem morskim czy tratwą Robinsona. Nie zaszkodzi mu ciągnięcie go z miejsca na miejsce i formowanie w różne kształty. To dzięki temu, że wypełniony jest dosypywanym granulatem, który jest lekki i łatwo daje się układać w worku. Jeszcze jedną wielką zaletą worka do siedzenia dla dziecka Koko jest to, że ma zdejmowany pokrowiec, który możesz prać w domowej pralce (jak dbać o miuka). Masz zatem pewność, że żadna, nawet najbardziej szalona zabawa czy uczta, mu nie zaszkodzi!

Worki sako z atestem

Worki sako dla dzieci Miuki to znacznie więcej niż meble. To bezpieczni towarzysze zabaw! Granulat jest lekki, higieniczny. Pufa worek dla dzieci Koko ma trwały pokrowiec z tkaniny, który się zdejmuje i łatwo pierze w pralce. Dzięki temu będzie odpowiednia nawet dla najbardziej wymagających małych odkrywców.

Kolorowe worki sako dla dzieci

Worek sako dla dzieci Koko jest dostępny w wielu kolorach i w wyborze tkanin. W sklepie Miuki znajdziesz modele wykonane z tkanin Basic, Mild i Velvet. Basic to tkanina odporna wilgoć i odpowiednia do zabaw, na przykład na tarasie. Mild i Velvet to tkaniny pluszowe i miękkie w dotyku jak przytulanki. Idealne do popołudniowej drzemki, śmiechów, łaskotek i uścisków! Bez względu na to, czy wybieracie worek sako dla dziewczynki, czy dla chłopca, na pewno znajdzie się wśród nich ten najlepszy, ulubiony kolor! Na Wasze specjalne życzenie możemy też uszyć pufę z innej tkaniny. Chętnie pomożemy w jej doborze.

Jak wybrać pufę dla dziecka?

Ten wybór na pewno będzie przyjemny! Jeśli wybierzecie razem większą pufę, będziecie mieć pewność, że wystarczy na dłużej. Jednak mały użytkownik na pewno lepiej sobie poradzi z mniejszym workiem. Łatwiej będzie go samodzielnie przemieszczać i formować. Mniejszy worek sako do siedzenia dla dziecka będzie na pewno bardziej funkcjonalny i praktyczny. Jaki zatem rozmiar pufy najlepiej wybrać? Pufę Koko polecamy dla dzieci do lat 5. Starszakom proponujemy większe Jajo.

A jeśli nie Koko czy Jajo, to co? Doskonale się sprawdzi także Lula bądź Lulu. Lula to duża pufa w kształcie prostokąta. Może służyć jako fotel, siedzisko, ale i jako wygodna leżanka do dziecięcego pokoju. Będzie świetna dla dzieci i dla dorosłych. Jest również dostępna w wielu kolorach i tkaninach. Lulu natomiast to po prostu mniejsza wersja Luli — świetnie się sprawdzi dla użytkowników do lat 10.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
3,5 kg
Collection dimensions - icon
wymiary pokrowca zewnętrznego
130 x 100 cm
Agnieszka Kwiecińska

Zaprojektowała

Agnieszka Kwiecińska

Pomysłodawca, założyciel i szef firmy. Z zawodu architekt, od siedemnastu lat uczy projektowania na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.