Kwadrat 90 Mild
Wybrany kolor: Butelkowa zieleń

Opis produktu

Pufy Kwadrat 90 Mild

Puf, poducha Miuki Kwadrat 90 jest mniejszym odpowiednikiem pufa Kwadrat 135. Puf jest mocniej wypełniony niż worek sako, dzięki temu jest bardziej stabilny. Poducha świetna do niskiego stolika. Atrakcyjny jako uzupełnienie kolekcji domowych, biurowych czy tarasowych mebli wypoczynkowych . Korzystając z bogatej kolorystyki wraz z Kwadrat 135 można kreować barwne komplety do relaksu. Kwadrat 90 stanie się stolikiem, jeśli położymy na nim dużą sztywną tacę albo niebanalną surową dechę.

Puf, leżanka Kwadrat 90 uszyty jest z tkaniny Mild, materiał jest rodzajem aksamitu czy pluszu. Ten sam kolor w każdym wnętrzu będzie wyglądał trochę inaczej. Tkanina ma to do siebie, że raz wydaje się ciemniejsza raz ciut jaśniejsza. Jak to z pluszami bywa, wszystko zależy od źródła i kąta padania światła.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
Collection dimensions - icon
wymiary pokrowca
90 x 90 x 30cm
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
5 kg

Właściwości pokrowca

Tkanina Mild

Tkanina Mild to wysokiej jakości tkanina tapicerska z krótkim włosem. Nazywana pluszem, aksamitem jest niezwykle miła w dotyku, jest matowa, nie ma wyraźnego połysku. Runo tkaniny z krótkim włosem nadaje meblom elegancji i wyjątkowego charakteru.

Mild jest trwałą tkaniną, mocny zwarty podkład stabilizuje ją i powoduje, że jest odporna na rozerwania. Miuki w tkaninie mild to niezwykłe domowe pluszaki - przytulaki.

Mild i inne nasze tkaniny, a także co możemy z nich uszyć dla Ciebie znajdziesz zakładce - katalogi tkanin

Prać w 30°
96% Poliester; 4% Bawełna
kolornik tkaniny mild
kolornik tkaniny mild

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

WYMIARY_KWADRAT90_1@3X
WYMIARY_KWADRAT135_3@3X
WYMIARY_KWADRAT90135_3@3X
WYMIARY_KWADRAT90_1@3X
WYMIARY_KWADRAT135_3@3X
WYMIARY_KWADRAT90135_3@3X
WYMIARY_KWADRAT90_1@3X
WYMIARY_KWADRAT135_3@3X
WYMIARY_KWADRAT90135_3@3X

Zobacz również