puf-sako-miuki-lula-mild-vv-zielony-butelkowy
puf-sako-miuki-lula-mild-vv-zielony-butelkowy
Lula Mild
Wybrany kolor: Butelkowa zieleń

Opis produktu

Pufy Lula Mild

Pufy miuki z serii Lula charakteryzują się uniwersalnością, a to dzięki kształtowi, który łatwo można dopasować do swoich potrzeb. Rozłożony na płasko worek sako może służyć jako materac lub poducha do siedzenia albo leżenia; położony pod ścianą i zgięty w pół zastąpi fotel, a ustawiony na przykład przed telewizorem może pełnić funkcję domowej sofy, choć w takim wypadku najlepiej mieć ich kilka, by każdy z domowników miał zapewnione sporo przestrzeni.

Puf jest tak wygodny, ponieważ jest siedziskiem o zmiennym kącie nachylenia, a granulat, którym wypełniony jest wkład, sam dopasowuje się do pozycji i kształtu ciała.

Tę wersję miuka uszyliśmy z miękkiej tkaniny Mild, o długim włosie, przypominającym pluszaka. To właśnie ta tkanina sprawia, że puf Lula Mild jest wprost uwielbiany przez dzieciaki, a i dorośli również cenią sobie komfort, jaki zapewnia ten konkretny materiał. Nic tylko położyć się i oddać ulubionej rozrywce – czytaniu książki, oglądaniu filmów, grze na konsoli albo po prostu nic-nierobieniu i czerpaniu przyjemności z samego wypoczynku.

Szukasz podnóżka albo innego modelu pufa w tej tkaninie? Nie wszystkie modele są dostępne w naszym sklepie. Napisz do nas lub zadzwoń. Pamietaj, że jesteśmy manufakturą i uszyjemy dla Ciebie, każdy puf w każdej tkaninie, która Ci sie spodoba.

Puf Lula jak inne Miuki jest wypełniona lekkim granulatem i będzie po jakimś czasie wymagała uzupełnienia.

Collection dimensions - icon Lula
wymiary pokrowca zewnętrznego
170 x 130cm
Collection weight - icon Lula
waga z pokrowcem
6,5 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa lula basic
pufa lula basic

Właściwości pokrowca

Tkanina Mild

Tkanina Mild to wysokiej jakości tkanina tapicerska z krótkim włosem. Nazywana pluszem, aksamitem jest niezwykle miła w dotyku, jest matowa, nie ma wyraźnego połysku. Runo tkaniny z krótkim włosem nadaje meblom elegancji i wyjątkowego charakteru.

Mild jest trwałą tkaniną, mocny zwarty podkład stabilizuje ją i powoduje, że jest odporna na rozerwania. Miuki w tkaninie mild to niezwykłe domowe pluszaki - przytulaki.

Mild i inne nasze tkaniny, a także co możemy z nich uszyć dla Ciebie znajdziesz zakładce - katalogi tkanin

Prać w 30°
96% Poliester; 4% Bawełna
kolornik tkaniny mild
kolornik tkaniny mild

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Zobacz ile miejsca potrzebujesz. Nasze poduchy są naprawdę duże i warto zanim zostanie podjęta decyzja o zakupie spojrzeć, ile taki nietypowy mebel zajmuje miejsca.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do naszej pracowni. Wyjaśnimy wątpliwości.

Zobacz również