Lulu Mild
Wybrany kolor: Butelkowa zieleń

Opis produktu

Pufy Lulu Mild

Szukasz wygodnej poduchy sako dla dziecka? Lulu jest mniejszą wersją worka Lula, przeznaczoną dla dzieci do 10. roku życia. Chociaż rozmiar jest niewielki, puf ten ma te same funkcjonalności, co większy odpowiednik, z tą jedyną różnicą, że jest dedykowany naszym ukochanym pociechom.

Lulu jest lekką poduchą, którą dziecko bez problemu może przenieść, korzystając z metalowego, wszytego uchwytu. Worek można rozłożyć na płasko, tworząc z niego materac albo postawić pod ścianą, zgiąć na pół i ukształtować fotel z głębokim siedziskiem i wysokim podparciem. Granulowane wypełnienie pufa samo dopasowuje się do kształtu ciała i pozycji.

Dlaczego dzieci uwielbiają model Lulu Mild? Ponieważ został uszyty z kolorowej, mięciutkiej tkaniny Mild. Jest miła i delikatna w dotyku, przez co może stać się domowym pluszakiem. A ponieważ wiemy, że dzieciom czasem zdarza się ubrudzić meble, zadbaliśmy o to, by materiał był łatwy w czyszczeniu. Wystarczy zdjąć pokrowiec i włożyć go do pralki. To naprawdę takie proste.

Gdyby spodobała Ci się ta tkanina, ale chciałbys uszyć w niej inny model pufa, napisz do nas. Uszyjemy dla Ciebie wybrany model pufa w ulubionej tkaninie.

Nasze pufy wypełnione są lekkim granulatem, pamiętaj ,że z czasem będą wymagały uzupełnienia.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon
dla kogo?
3-10 lat
Collection dimensions - icon
wymiary pokrowca zewnętrznego
140 x 120 cm
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
4,5 kg

Właściwości pokrowca

Tkanina Mild

Tkanina Mild to wysokiej jakości tkanina tapicerska z krótkim włosem. Nazywana pluszem, aksamitem jest niezwykle miła w dotyku, jest matowa, nie ma wyraźnego połysku. Runo tkaniny z krótkim włosem nadaje meblom elegancji i wyjątkowego charakteru.

Mild jest trwałą tkaniną, mocny zwarty podkład stabilizuje ją i powoduje, że jest odporna na rozerwania. Miuki w tkaninie mild to niezwykłe domowe pluszaki - przytulaki.

Mild i inne nasze tkaniny, a także co możemy z nich uszyć dla Ciebie znajdziesz zakładce - katalogi tkanin

Prać w 30°
96% Poliester; 4% Bawełna
kolornik tkaniny mild
kolornik tkaniny mild

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Nasze poduchy są naprawdę duże i warto zanim zostanie podjęta decyzja o zakupie spojrzeć, ile taki nietypowy mebel zajmuje miejsca.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do naszej pracowni. Wyjaśnimy wątpliwości.

Zobacz również