60
Office Zip
Wybrany kolor: Szary z Czerwonym Suwakiem

Opis produktu

Pufy Office Zip

Jaki powinien być idealny puf do biura? Przede wszystkim musi być wygodny i umożliwiać zajęcie długotrwałej pozycji siedzącej, bez obaw o bóle pleców i karku; po drugie powinien być solidny i wytrzymały, bo tam gdzie wiele osób korzysta z jednego przedmiotu, łatwo o jego zniszczenie; po trzecie jego wygląd powinien wpisywać się w design przestrzeni biurowej, a niekiedy ogólnie przyjętą kolorystykę firmy.

Jeżeli poszukujesz idealnego pufa do biura, pragniemy polecić miuka Office – z kwadratową podstawą zapewniającą stabilność, głębokim siedziskiem oraz wypełnieniem z granulatu, które samo dopasowuje się do kształtu ciała.

Tkanina Zip, z której został uszyty pokrowiec tego pufa sako charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne. Zip to gruba, szarej tkaniny tapicerskiej, udekorowanej kolorowym suwakiem. Zewnętrzny pokrowiec można łatwo zdjąć i wyczyścić bądź wrzucić do pralki, co jest istotne w przypadku pufów, z których korzysta wiele osób.

Sercem każdego pufa Miuki jest granulat, jest lekki i dlatego tak wspaniale dopasowuje sie do naszego ciała. Taki granulat z czasem traci swoją objętość i należy go od czasu do czasu uzupełniać.

Collection dimensions - icon Office
wymiary pokrowca zewnętrznego
75 x 75 x 150cm
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
7 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa office
pufa office

Właściwości pokrowca

Tkanina Zip

Tkanina Zip wyróżnia się na tle innych swoim złożonym kolorem. Żadna z barw nie jest gładkim odcieniem, kolor tworzy się z mieszaniny dwóch, trzech barw włókien tworząc mniej bądź bardziej złożone melanże. Kolorystyka jest subtelna i trudna do opisania jednym słowem.

Materiał jest gładki w dotyku, dość miękki, chłodny i przyjazny dla skóry. Tkanina ma delikatny płócienny splot widoczny przy zbliżeniu. Szary kolor z tej kolekcji jest wyjątkowo uniwersalny i pasuje do bardzo różnych przestrzeni i wątków architektonicznych we wnętrzach. Często polecamy klientom wszycie do szarej pufy suwaka w innym kolorze. Zarówno mocne kolory zamka jak i te pastelowe, fantastycznie wybijają się na tle stonowanej szarości. Taki zabieg pozwala na nadanie indywidualnego charakteru zamawianej pufie.

Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Prać w 30°
87% Poliester, 13% Bawełna
tkanina zip
tkanina zip
tkanina zip
tkanina zip

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Taką ilość zalet trzeba gdzieś pomieścić. Office to niewątpliwie nasz największy puf. Wielu nie zdaje sobie sprawy ile tak naprawdę wymaga przestrzeni, dlatego zachęcamy do dokładnego zapoznania się z jego gabarytami.

Zobacz również