puf outSITe
puf outSITe
puf outSITe
puf outSITe
puf outSITe
puf outSITe
puf outSITe
puf outSITe
outSITe #2
Wybrany kolor: Czerwony

Opis produktu

Pufy outSITe #2

W przeciwieństwie do pozostałych puf w tej kolekcji, ten Miuki outSITe #2 jest przeznaczony dla osób potrzebujących głównie dużej plamy koloru, grafika nie stanowi tutaj o designie i jest tylko subtelnym elementem, stan owiacym niejako metkę.

Niezależne od pory roku, zawsze możesz rozłożyć go na tarasie, balkonie lub w ogrodzie. Jest idealny do kawiarni, klubów, szkół i przydatny podczas różnego rodzaju imprez. Może stanowić element wyposażenia przestrzeni surowych w wyrazie np. loftów czy pofabrycznych hal.

Jest to duży puf wypełniony granulatem, który możesz ułożyć jak tylko chcesz – w formę poduchy, materaca lub fotela. Miuki outSITe wyposażone są w oczko pozwalające spiąć je w grupę nie dającą się rozdzielić.

Miuki outSITe #2 wykonany jest z nieprzemakalnego, bardzo trwałego materiału odpornego na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne. Łatwo jest go umyć, przecierając szmatką z detergentem. Cecha materiału sprawia, że ślady użytkowania nadają pufom indywidualnego charakteru, czyniąc je z wiekiem piękniejszymi. Pufy są uszyte z dbałością o każdy szczegół ze starannym, ręcznie nanoszonym nadrukiem.

Choć materiał, z którego są uszyte jest sam w sobie nieprzemakalny, pufy nie powinny być pozostawione na ulewnym deszczu. Aby mogły być formowalne, układane w sposób taki, jaki potrzebujemy, by wygodnie usiąść do wnętrza musi dostawać się powietrze – w przypadku Miuki outSITe dzieje się to przez szwy. Nie możemy w związku z tym ich w pełni uszczelnić, a więc podczas długiego, intensywnego deszczu istnieje ryzyko, że woda tą drogą może przeniknąć do środka. Dlatego podczas długotrwałych deszczów należy pufy chować pod zadaszenie.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
Collection weight - icon
waga
10 kg
Collection dimensions - icon
wymiary
190 x 150 cm
puf outSITe
puf outSITe

Właściwości pokrowca

poliester pokryty dwustronnie PVC

Puf outSITe wykonany jest z bardzo trwałego i nieprzemakalnego materiału odpornego na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Łatwo jest go umyć, przecierając szmatką z detergentem. Cecha materiału sprawia, że ślady użytkowania nadają pufom indywidualnego charakteru, czyniąc je z wiekiem piekniejszymi. pufy uszyte są z dbałością o każdy szczegół ze starannym, ręcznie nanoszonym nadrukiem.

Choć materiał, z którego uszyty jest puf jest sam w sobie nieprzemakalny, pufy nie powinny być zostawione na ulewnym deszczu.

Tkanina outdorowa
Fabric helpful info - odporny na wodę Basic
Odporny na wodę
Kolor odporny na słońce
Odporny na pleśń
PVC
puf outSITe
puf outSITe
puf outSITe
puf outSITe
puf outSITe

Zobacz również