puf outSITe

Puf outSITe

Przystosowanym do użytku  w przestrzeniach publicznych, głównie z uwagi na swoją wytrzymałość.

3 tkaniny
Sortowanie:

Opis modelu

Puf outSITe

Rozglądasz się za designerskimi meblami ogrodowymi? Poducha ogrodowa outSITe zapewni ci wygodny wypoczynek w ogrodzie lub na tarasie.

Poducha ogrodowa outSITe to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie komfortowy odpoczynek na zewnątrz. Jest uszyta z bardzo trwałej tkaniny, odpornej na wilgoć, promienie słoneczne i ścieranie. Z powodzeniem zmieszczą się na niej co najmniej dwie osoby. Zastanawiasz się nad zakupem ławki z drewna czy rattanu oraz miękkich poduszek? Zdecyduj się na rozwiązanie 2 w 1. Kup miękki i funkcjonalny mebel na zewnątrz.

Pufa do ogrodu, szkoły, kawiarni, muzeum

Duży puf na balkon, wielka poduszka do ogrodu, nowoczesny fotel do galerii czy muzeum, designerskie siedzisko? OutSITe sprawdzi się w różnych przestrzeniach. Przetestowany podczas wielu imprez okolicznościowych i szkoleń. Niezawodny w szkołach, ogródkach kawiarnianych, na wewnętrznych dziedzińcach, gdzie zdał egzamin celująco. Najlepiej prezentuje się w zestawie kilku sztuk. Jego intensywny kolor przyciąga uwagę i nadaje nowoczesnego stylu. Odporny pokrowiec bez trudu wyczyścisz szmatką z płynem do mycia naczyń. Metalowe ucho sprawdza się przy przeciąganiu outdoorowego pufa z miejsca na miejsce. Przyda się również, kiedy będziesz chciał przypiąć mebel dla bezpieczeństwa.

Wielofunkcyjny puf na balkon

Poducha ogrodowa outSite jest wypełniona styropianowym granulatem. Styropianowe kuleczki przemieszczają się. Dzięki temu możesz się wygodnie umościć. Poducha dopasuje się idealnie do Twojego ciała.

OutSite to uniwersalny mebel ogrodowy. Korzystaj z niego na wiele sposobów:

- Wyciągnij się na podusze jak na materacu. Żeby to zrobić, połóż outSITe na ziemi szerszym bokiem.

- Outdoorowe krzesło lub miękki leżak? Wystarczy, że "złamiesz" pufa sako w połowie, wzdłuż krótszej krawędzi.

- Głęboki fotel lub sofa dla dwojga? Umość się na siedzisku ustawiając outSITa na dłuższej krawędzi.

Jak przechowywać megapoduszkę ogrodową outSITe?

Siedzisko ogrodowe możesz bezpiecznie przechowywać na zadaszonym tarasie czy balkonie. W pogodne dni może stać w ogrodzie, na trawie, płytach chodnikowych, na tarasie z drewna. Jednak kiedy zanosi się na ulewny deszcz, schowaj mebel pod dach lub przykryj. OutSITe jest siedziskiem z przeznaczeniem outdoorowym (na zewnątrz), a nie wodnym. W przypadku intensywnych opadów woda może dostać się do środka przez szwy poduchy.

Poducha ogrodowa z rodziny Miuków

Poducha outSITe jest jednym z naszych outdoorowych Miuków. O ich przeznaczeniu świadczy przede wszystkim tkanina, z jakiej zostały wykonane. Z modeli, które posiadamy w ofercie na balkon, taras czy do ogrodu polecamy:

- Zwarte pufy siedziska Lazy 130 i Lazy 110

- Minimalistyczne Kwadrat 135 i Kwadrat 90

- Poręczne Ojko

- Wielofunkcyjne Ojo

Zadzwoń lub napisz do nas i zapytaj o te modele w outdoorowych tkaninach.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
Collection weight - icon
waga
10 kg
Collection dimensions - icon
wymiary
190 x 150 cm
puf outSITe
puf outSITe
Agnieszka Kwiecińska

Zaprojektowała

Agnieszka Kwiecińska

Pomysłodawca, założyciel i szef firmy. Z zawodu architekt, od siedemnastu lat uczy projektowania na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.