puf outSITe
puf outSITe
puf outSITe
puf outSITe
pufy outSITe
puf outSITe
puf outSITe
puf outSITe
outSITe #3
Wybrany kolor: Czerwony

Opis produktu

Pufy outSITe #3

Miuki outSITe #3 to trzecia odsłona pufa przeznaczonego do zadań polowych. Sprawdzi się w kawiarniach z podwórkiem, na odkrytych basenach, w przydomowych ogrodach, w hotelach, lokalach, szkołach, eventach… czyli właściwie wszędzie i w każdej sytuacji. Jeśli nie lubimy tak mocnej grafiki puf ten ma subtelniejszy nadruk.

Miuki outSITe wypełniony jest granulatem, dopasowującym się do pozycji siedzącego. W pokrowcu znajduje się metalowe oczko, dzięki, któremu za pomocą linki rowerowej możesz przypiąć pufa, zabezpieczając go przed kradzieżą.

Ten puf jest przeznaczony do użytku także pod gołym niebem, niezależnie od pory roku.

Jest odporny na przetarcia i przypadkowe uszkodzenia. Wykonany jest z mocnej plandeki, łatwej w czyszczeniu, odpornej na ścieranie i wilgoć. Model dostępny jest w wielu kolorach, można powiedzieć, że „do wyboru, do koloru”.

Pufy są wykonane z materiału wodoszczelnego, co ułatwia ich mycie i pielęgnację. niemniej jednak należy unikać zostawiania ich na intensywnym deszczu. Może się zdążyć, że woda dostanie się do środka przez szwy. Brak ich pełnej szczelności jest konieczny, by pufę dało się łatwo formować i dzięki temu wygodnie z niej korzystać.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
Collection weight - icon
waga
10 kg
Collection dimensions - icon
wymiary
190 x 150 cm
puf outSITe
puf outSITe

Właściwości pokrowca

poliester pokryty dwustronnie PVC

Puf outSITe wykonany jest z bardzo trwałego i nieprzemakalnego materiału odpornego na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Łatwo jest go umyć, przecierając szmatką z detergentem. Cecha materiału sprawia, że ślady użytkowania nadają pufom indywidualnego charakteru, czyniąc je z wiekiem piekniejszymi. pufy uszyte są z dbałością o każdy szczegół ze starannym, ręcznie nanoszonym nadrukiem.

Choć materiał, z którego uszyty jest puf jest sam w sobie nieprzemakalny, pufy nie powinny być zostawione na ulewnym deszczu.

Tkanina outdorowa
Fabric helpful info - odporny na wodę Basic
Odporny na wodę
Kolor odporny na słońce
Odporny na pleśń
PVC
puf outSITe
puf outSITe
puf outSITe
puf outSITe
puf outSITe

Zobacz również