Kwadrat 135 Zip
Wybrany kolor: Szary

Opis produktu

Pufy Kwadrat 135 Zip

Puf miuki Kwadrat 135 jest odpowiednikiem niewielkiej otomany, która wraz z wałkiem i poduszkami pozwala na krótkie polegiwanie i relaks. Puf jest pełny i stabilny, Nie zapada się jak pufy sako. Jest dobrym towarzystwem do pufa Kwadrat 90. Razem stanowią zgrany zespół uzupełniający wyposażenie salonu albo zadaszonego tarasu.

Przeznaczony zarówno do przestrzeni mieszkalnych jaki i do biur.

Puf Kwadrat 135 uszyty jest z gładkiej w dotyku, melanżowej tkaniny tapicerskiej. Jej wysoka jakość i wytrzymałość zapewnią możliwość długiego użytkowania. Pokrowiec można prać w pralce. Szary kolor melanżowy daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych, lubi przebywać w towarzystwie kolorowych dodatków. Niezbędnym dodatkiem do pufa jest wałek i poduszka.

Pufa możemy uszyć także w innych tkaninach jak - Gloss, Velvet, Basic, jak również w tkaninach outdoorowych odpornych na promieniowanie uv i grzyby - dzięki, którym puf świetnie się sprawdzi na balkonie, loggii lub tarasie.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
Collection dimensions - icon
wymiary pokrowca
135 x 90 x 30 cm
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
6 kg

Właściwości pokrowca

Tkanina Zip

Tkanina Zip wyróżnia się na tle innych swoim złożonym kolorem. Żadna z barw nie jest gładkim odcieniem, kolor tworzy się z mieszaniny dwóch, trzech barw włókien tworząc mniej bądź bardziej złożone melanże. Kolorystyka jest subtelna i trudna do opisania jednym słowem.

Materiał jest gładki w dotyku, dość miękki, chłodny i przyjazny dla skóry. Tkanina ma delikatny płócienny splot widoczny przy zbliżeniu. Szary kolor z tej kolekcji jest wyjątkowo uniwersalny i pasuje do bardzo różnych przestrzeni i wątków architektonicznych we wnętrzach. Często polecamy klientom wszycie do szarej pufy suwaka w innym kolorze. Zarówno mocne kolory zamka jak i te pastelowe, fantastycznie wybijają się na tle stonowanej szarości. Taki zabieg pozwala na nadanie indywidualnego charakteru zamawianej pufie.

Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Prać w 30°
87% Poliester, 13% Bawełna
tkanina zip
tkanina zip
tkanina zip
tkanina zip

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

WYMIARY_KWADRAT135_1@3X
WYMIARY_KWADRAT135_2@3X
WYMIARY_KWADRAT135_3@3X
WYMIARY_KWADRAT135_1@3X
WYMIARY_KWADRAT135_2@3X
WYMIARY_KWADRAT135_3@3X
WYMIARY_KWADRAT135_1@3X
WYMIARY_KWADRAT135_2@3X
WYMIARY_KWADRAT135_3@3X

Zobacz również