Poradnik - 2/20/2024

4 duże pufy do salonu (i nie tylko)

miukiblog-15.jpg

Marzy Ci się oaza spokoju w Twoim salonie? Takie miejsce, gdzie możesz wrócić po pracy i zanurzyć się wygodnie w wielkie pufy. I zapomnieć o bożym świecie. Pufy do salonu to świetne rozwiązanie. Nie tylko ze względu na wygodę, ale również na wystrój wnętrza. Pufy mogą być piękne i designerskie. A jednocześnie być bezpretensjonalnymi wyspami do drzemki, zabawy i długiego oglądania filmów. Chcesz wyposażyć swój salon w duże pufy? Pomożemy Ci zdecydować, jaki rozmiar i kształt będzie najlepszy do Twojego wnętrza i do Twoich potrzeb.

2salon.jpg

Uniwersalne i wygodne duże pufy

Pufy do salonu mogą mieć różne formy. Na przykład klasyczne worki sako w kształcie jaja, czyli na przykład nasze bestsellerowe Jajo. Mogą to być pufy do siedzenia, które z powodzeniem zastąpią ciężkie fotele. Mogą to być również pufy — wielkie poduchy lub leżanki, które mogą pełnić funkcję szezlongu czy kanapy. Wielkie i przytulne będą zdobić i przyciągać. I dzieci je uwielbiają!

Ogromne pufy wysokiej jakości to inwestycja na lata. Powinny być trwałe i piękne. Nasze pufy mają wymieniane pokrowce — możesz w każdej chwili zmienić wystrój wnętrza. I oczywiście wyprać pokrowiec w pralce, jeśli wydarzyła się jakaś mała katastrofa. Pufy są estetyczne i higieniczne. Jeśli to pufa do siedzenia i leżenia, zrobiona na bazie worka sako, możesz ją dowolnie formować. Granulat, którym jest wypełniona, układa się do ciała i zapewnia zdrowe wsparcie dla kręgosłupa i wygodę. Jeśli pufa worek jest często używana, granulat może się trochę ugnieść. I wtedy, jeśli potrzebujesz, możesz go uzupełnić.

3salon.jpg

Pufy do salonu z oparciem

Decydujesz się na pufy do salonu XL i XXL, które mają zastąpić fotele? Wybierz takie, w których wygodnie się ułożysz i zdrowo oprzesz plecy. Czytanie książek, czy cudownie długie oglądanie ulubionych seriali powinno odbywać się w idealnej atmosferze. Jednak przede wszystkim powinno być zdrowe dla Ciebie i Twojej rodziny. Siedzenie w klasycznym fotelu nie zawsze takie jest. Puf worek sako natomiast ułoży się do Twojego ciała i otuli. Zapewni Ci wygodę i oparcie w każdej pozycji. Doskonale również sprawdzi się dla tych, którzy się wiercą i lubią często zmieniać pozycję. Każda z nich na pufie będzie nie tylko wygodna, ale i bezpieczna dla zdrowia. I tym samym każda aktywność, której towarzyszy puf, będzie przyjemniejsza. Od krótkiej drzemki, przez planszówkowe rozgrywki po granie na konsoli.

Poza tym możesz wybrać różne kształty puf, kolory i materiały pokrycia, które sprawią, że Twój salon będzie się świetnie prezentował. Jeśli lubisz, pufy możesz dodatkowo przyozdobić małymi poduszkami. Będzie przytulnie i pięknie!

Wielkie pufy mają niezaprzeczalne zalety. Zachęcają do wspólnego spędzania czasu, odpoczynku i przytulania! Jeśli dysponujesz dużą przestrzenią, którą chcesz przytulnie wypełnić. Sprawdzą się świetnie nie tylko w domowym zaciszu, ale także w ogrodzie i na tarasie. Szczególnie takie pufy, które pokryte są łatwą do prania hydrofobową tkaniną.

Pufy również są doskonałe jako meble wypoczynkowe w przestrzeni publicznej.

  • Wydarzenia. Będą świetną dekoracją i sekcją wypoczynkową na targach, kongresach, wystawach i innych wydarzeniach publicznych.
  • Restauracje, kluby i kawiarnie. Sprawdzą się jako strefa wypoczynkowa w klubie czy restauracji, zrobią furorę w ogródku. 
  • Muzea. Wesprą różny charakter wystaw, będą świetne na prezentacje i prelekcje. Doskonale się sprawdzą jako miejsce wypoczynkowe do podziwiania ekspozycji. 
  • Szkoła Jako towarzysze odpoczynku w świetlicy, czy meble do niebanalnie prowadzonej lekcji, pobudzą kreatywność i zwyczajnie ucieszą użytkowników. W każdym wieku.

5salon.jpg

Pufy XL i XXL: w rolach głównych worek sako i inne!

Jakie nasze pufy w dużych rozmiarach proponujemy do przestrzeni salonowej? Poniżej cztery pufy do salonu, które proponujemy w wielu rodzajach i kolorach pokryć. Welur? Proszę bardzo. Sztruks? Oczywiście. A może tkaniny, które lepiej zniosą przebywanie na zewnątrz? Nie ma sprawy! Pamiętaj również, że jesteśmy manufakturą i możemy uszyć dla Ciebie puf w takim materiale, jaki wskażesz. 

1. Lazy 110 i Lazy 130, czyli fotel-leżanka. To naprawdę duży puf! Będzie Ci na nim wygodnie w półleżącej pozycji. Ma duże prostokątne siedzisko i niewysokie podparcie pod plecy. Obie wersje świetnie się sprawdzą nie tylko w salonie. Są wprost stworzone do roli wypoczynkowego zestawu na taras. 

2. Wór sako XXL, czyli Paar. Paar to ogromna prostokątna poducha, którą można uformować, jak chcesz. Możesz położyć się na niej na płasko lub zrobić z niej fotel. Spokojnie mieszczą się na niej dwie spragnione relaksu osoby.

3. Lula Line, czyli wielki prostokątny worek, który możesz układać we wszystkich płaszczyznach. Może być fotelem, leżanką, a nawet materacem. Cokolwiek będzie Ci potrzebne!

4.Office— nasze największe pufo-fotelisko. Wymarzony fotel do gry na konsoli, głębokiego skupienia i wygodnego wypoczynku. Sprawdzi się w każdej przestrzeni. Także biurowej.