Lazy 110 Outdoor#1
Wybrany kolor: Bordo/Biały

Opis produktu

Pufy Lazy 110 Outdoor #1

Długo to trwało, ale w końcu udało nam się stworzyć zestaw idealny na słoneczny taras - to kolekcja puf Lazy.

Kolekcja składa się z trzech elementów, dzięki temu można dowolnie wyposażyć swój wymarzony taras bawiąc się rozmiarami i kolorami tkanin.

Puf Lazy 110 jest mniejszym pufem z kolekcji, nadaje się do wygodnego siedzenia, opalania. Komfortowo podpiera plecy, można siedzieć klasycznie, ale także ułożyć się na pufie niżej i znaleźć relaksującą pozycję do czytania książki czy oglądania filmu. W przeciwieństwie do worków sako ta kolekcja jest mocniej wypełniona granulatem i dzięki temu puf jest bardziej przewidywalny, utrzymuje swój pierwotny kształt. Do pufa dodajemy podusię gratis.

W kolekcji znajdziemy pufy Lazy 130 , Lazy 110 i Lazy 80x80 , które może być podnóżkiem ale także podręcznym stolikiem. Na pufie kładziemy tacę lub dużą deskę kuchenną i nasz podnóżek staje się stolikiem.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection weight - icon
Waga z wypełnieniem
8,5 kg
Collection dimensions - icon
Wymiary pokrowca
110x100x35 cm
puf miuki lazy 110
puf miuki lazy 110

Właściwości pokrowca

Tkanina Outdoor #1

Tkanina Outdoor #1 jest tkaniną tapicerską odporną na promienie UV, nie płowieje na słonecznym tarasie, jest też materiałem nie przyjmującym wody, odporna na wodę chlorowaną lubi towarzystwo basenu, na słońcu bardzo szybko schnie. Nie oznaczato jednak, że puf jest wodoszczelny. Zbierająca się woda deszczowa na długopozostawiona w zagłębieniach materiału może przenikać do wnętrza. Ponieważ włókna nie chłoną płynów, tkaninę można myć miejscowo bez obaw, że zostanie plama.

Tkanina ma charakterystyczny drobny wzór w jodełkę. Tworzą go przeplatające się białe nitki plus włókna stanowiące o kolorze,dlatego z daleka kolory wyglądają na rozbielone pastele. Materiał dostępny jestw bogatej kolorystyce.

Prać w 30°
Kolor odporny na słońce
100% Poliester

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Zobacz również