120
Lazy 130 Outdoor#2
Wybrany kolor: Outdoor #2 Bordo/Biały

Opis produktu

Pufy Lazy 130 Outdoor #2

Kolekcja Lazy powstała z myślą o letnim wypoczynku na tarasie.

Puf Lazy 130 jest workiem sako, ale innym niż pozostałe, jest mocniej wypełniony i dzięki temu bardziej stabilny. Granulat nie wędruje tak swobodnie jak w innych pufach sako. Puf Lazy 130 jest największą z puf w tej kolekcji. Siadając głęboko możemy się swobodnie wyciągnąć, siedzisko jest na tyle duże, że możemy podwinąć nogi. Jest kilka miłych zajęć możliwych do wykonania w tej pufie: czytanie książki, relaksujące zajęcia na laptopie oraz drzemki, do zestawu Lazy 130 zawsze dodajemy poduszkę gratis.

W kolekcji dostępne są trzy pufy – Puf Lazy 130, Puf Lazy 110 i puf Lazy 80x80 , który może być podnóżkiem, ale też stolikiem jeśli położymy na nim tacę lub deskę. Przy takiej ilości rozwiązań można tworzyć dowolne zestawy wypoczynkowe na swoim tarasie.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection weight - icon
Waga z wypełnieniem
9,7 kg
Collection dimensions - icon
Wymiary pokrowca
130x100x35 cm
puf miuki lazy 110
puf miuki lazy 110

Właściwości pokrowca

Tkanina Outdoor #2

Tkanina Outdoor #2 występuje w wielu odcieniach, każdy kolor składa się z dwóch kolorów nitek, jedna z nich zawsze jest biała. Splot dwóch kolorów tworzy charakterystyczny drobny wzór składający się z mniejszych i większych kwadracików. Kolory, poprzez taki układ zmieniają się w zależności od tego z jakiej odległości je oglądamy. Z daleka stają się delikatne i rozbielone.

Materiał ten jest tkaniną tapicerską odporną na promieniowanie UV, jest antybakteryjna i nie chłonie płynów. Nie oznacza to jednak, że jest wodoszczelna. Tkanina nie przyjmuje płynów, ale zbierająca się woda w zagłębieniach po dłuższym czasie będzie przenikała do wnętrza.

Prać w 30°
Kolor odporny na słońce
100% Poliester

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Zobacz również