pufa sako JAJO BAWEŁNA


pufa sako JAJO BAWEŁNA

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona naturalne-wlokno Ikona oeko-tex Ikona transport-1-7-dni Ikona wysoka-scieralnosc


must have

Szukasz pufa stworzonego pod siebie?  Jajo  to linia puf szyta z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Na Jaju możesz wygodnie się rozsiąść, a nawet wyłożyć się z wyciągniętymi nogami i oddać się chwili przyjemnego nic-nierobienia. Dopasowuje się do każdej pozycji i budowy ciała, dzięki czemu można śmiało stwierdzić, że pufy sako to najbardziej spersonalizowane siedziska, jakie można sobie wyobrazić.

Miuki Jajo wyposażony jest w uchwyt ułatwiający przenoszenie, a sam zewnętrzny pokrowiec można z łatwością zdjąć i uprać w pralce.

Ten model z linii Jajo wykonany jest z przyjemnej w dotyku bawełnianej tkaniny.

Naturalna 100% bawełna jest antyalergiczna i zapewnia pozytywne wrażenia zmysłowe, dzięki czemu osoba siedząca na tym pufie, poczuje się odprężona i zrelaksowana.

Jajo Bawełna dostępny jest w wielu pastelowych kolorach, które możesz wybrać w zależności od własnych upodobań i dopasować styl poduchy do wystroju wnętrza. Pod tym względem (i nie tylko) proponujemy całkowitą swobodę.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU.

Inną stuprocentową bawełnianą tkaniną, z której moglibyśmy uszyć Jajo jest SOFT. Zachęcamy do obejrzenia galerii LULI F SOFT

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani uszyciem pufa JAJO  w tkaninie SOFT - prosimy o kontakt mailowy, bądź telefoniczny.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU JAJO BAWEŁNA NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% BAWEŁNA

WAGA: 6.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 175 X 135 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 199,00 zł

Cena promocyjna: 1 169,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów