puf cubik

Puf Cubik

Puf kostka Cubik - kwadratowe siedzisko dla małych i dużych

2 tkaniny
Sortowanie:

Opis modelu

Puf Cubik

Poznaj nasz Cubik - lekkie i mobilne kwadratowe siedzisko, które sprawdzi się w wielu wnętrzach. Tę niewielką kostkę zaprojektowaliśmy specjalnie z myślą o osobach, które na chwile muszą gdzieś przysiąść.

Puf kostka do sypialni, pokoju dziecięcego, klasy

Puf kostka to wyjątkowo zgrabny mebel. Mocno wypełniony, jest odpowiednikiem tapicerowanego twardego pufa, ale znacznie lżejszym. Mieści się pod toaletką w sypialni. Schowa pod większością stolików w salonie. Bez trudu znajdzie miejsce pod telewizorem, przy kanapie. Sprawdzi się jako dodatek do dziecięcego pokoju. Kilka kwadratowych puf, stawianych jedna na drugiej, lub obok, urozmaici dziecięce zabawy. Lekki, miękki Cubik jest bezpieczny dla dziecka. Dlatego świetnie nadaje się do wyposażenia sal przedszkolnych, szkolnych, ośrodków kultury.

Kwadratowe siedzisko do kompletu

Pufa sześcienna Cubik pasuje idealnie do naszego pufa Jajo i pufa Office. Ten funkcjonalny mebel może służyć jako podnóżek lub zapasowe siedzisko. Dzięki niewielkim rozmiarom będzie doskonałym siedziskiem w pomieszczeniach, w których trudno postawić kanapę czy fotel. W naszym sklepie dostępne są kwadratowe pufy w kilkunastu kolorach. Bez trudu dopasujesz je do innych elementów wyposażenia wnętrz.

Chcesz skompletować jeden z naszych worków sako z pufem? Podpowiemy, jakie produkty z manufaktury Miuki będą do siebie najlepiej pasować.

Poznaj unikalne cechy produktu

Wszystkie pufy sako z linii Cubik mają wymiary 45x45x45 cm. Sześcienne siedzisko wypełniamy granulatem ze styropianu, który możesz uzupełniać. Wystarczy, że rozepniesz suwak, ukryty na spodzie pufy. Zastanawiasz się, czy suwak w kwadratowej pufie nie uszkodzi drewnianej podłogi? Bez obaw - wszywamy go w taki sposób, by klepka podłogowa była bezpieczna.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
2 kg
Collection dimensions - icon
wymiary
45 x 45 x 45cm
puf cubik
Agnieszka Kwiecińska

Zaprojektowała

Agnieszka Kwiecińska

Pomysłodawca, założyciel i szef firmy. Z zawodu architekt, od siedemnastu lat uczy projektowania na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.