pufa sako JAJO DOODLE


pufa sako JAJO DOODLE

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona naturalne-wlokno Ikona transport-1-7-dni Ikona wysoka-scieralnosc


must have

Świat stworów, potworów i innych bohomazów. To świat Jona Burgermana, znanego artysty - doodlera  który inspirując się dosłownie wszystkim, zbudował fantastyczne królestwo gryzmołów. Specjalnie zaprojektowana przez Jona kolekcja tkanin przeznaczonych do  wnętrz,  porwała również nas. 

Jajo Doodle jak każdy nasz worek sako, jest niezwykle wygodne, ułoży się i dostosuje do pozycji, którą będziesz chciał właśnie przyjąć. Możesz usiąść i popracować na laptopie, potem poczytać książkę, a jeśli lektura nie będzie porywająca - udać się na krótką drzemkę. Poducha położona na płasko, będzie super leżanką dla mamy i malucha. Obłędne wzory skradną serce każdego nastolatka. 

Jajo Doodle uszyte jest z wysokiej jakości, czystej i wytrzymałej bawełny. Pokrowiec jest zdejmowany i można go prać w pralce, najlepiej na lewą stronę, w niskiej temperaturze i z delikatnym wirowaniem. Jeśli nie lubimy pomiętej bawełny, możemy pokrowiec również uprasować.

Przeznaczenie: do przestrzeni prywatnych.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU JAJO GLOSS NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% BAWEŁNA

WAGA: 6.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 175 X 135 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: Brak w magazynie

2 309,00 zł