pufa sako JAJO PEPITKA


pufa sako JAJO PEPITKA

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni


must have

Co jest najważniejszą cechą mebli wypoczynkowych? Funkcjonalność? Trwałość? A może wygląd? Wszystkie te cechy są równie ważne, dlatego zadbaliśmy, żeby pufy sako Miuki z linii Jajo charakteryzowały się ergonomicznym kształtem, ładnym designem oraz maksymalną funkcjonalnością.

Wkład z granulatem sam dopasowuje się do pozycji ciała, a siedzenie lub leżenie na Miukach potrafi zrelaksować jak nic innego. Dla pełni szczęścia polecamy kubek aromatycznej kawy lub herbaty, dobrą książkę i kogoś, z kim można dzielić chwile radości.

Aspektem wyróżniającym pufa jest charakterystyczna tkanina Pepitka. Dostępnych jest kilka dwukolorowych wersji tego modelu – wybierz tę, która najlepiej będzie pasowała do Ciebie i wnętrza Twojego mieszkania. Materiał jest gruby, wytrzymały i łatwoczyszczący. Wyjątkowy deseń urozmaici każdą przestrzeń.

Dla ułatwienia przenoszenia, pufy sako JAJO wyposażone zostały w specjalny, okrągły uchwyt.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA PEPITKA NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ CI JEJ PRÓBKI. NAPISZ DO NAS.

Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki,Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% POLIESTER

WAGA: 6.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 175 X 135 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 199,00 zł

Cena promocyjna: 1 069,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów