pufa sako JAJO TULI


pufa sako JAJO TULI

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni Ikona trudnopalny Ikona wysoka-scieralnosc


must have

Weź książkę lub jak wolisz pilot do TV, usiądź na tym przemiłym Pufie i oprzyj wygodnie plecy. Teraz czas na relax.

Pufy Sako  Jajo w tkaninie Tuli, są niezwykle wygodne, eleganckie i przemiłe w dotyku. Uszyte z wielką dbałością o detale, w kilku kolorach, wzbogacą każdą przestrzeń o nowe nieformalne miejsce do wypoczynku. Pufa Sako Jajo - leżanka, fotel, krzesło lub materac. Staną się tym czym użytkownik będzie chciał w danej chwili.

Pufa Sako Jajo Tuli wykonana jest z niezwykle miłej tkaniny flokowej, delikatny włos, faktura przypominająca wzór jaki zostawiają korniki pod korą drzewa :)

Tkanina jest trudnopalna, wykonana w technologii Easy clean (łatwoczyszcząca) nie będzie sprawiała kłopotów swoim właścicielom. Pufa Tuli jest łatwa w pielęgnacji, w pastelowych kolorach, delikatna struktura, idealne do przytulenia i wylegiwania się w wolnych chwilach. Umili każdy deszczowy dzień.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU JAJO TULI NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% POLIESTER

WAGA: 6.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 175 X 135 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 269,00 zł

Cena promocyjna: 1 239,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów