PUF KWADRAT 135 ZIP


PUF KWADRAT 135 ZIP

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona oeko-tex Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni


PUF MIUKI KWADRAT 135  JEST ODPOWIEDNIKIEM NIEWIELKIEJ OTOMANY, KTÓRA WRAZ Z WAŁKIEM I PODUSZKAMI POZWALA NA KRÓTKIE POLEGIWANIE I RELAX. PUF JEST PEŁNY I STABILNY,

NIE ZAPADA SIĘ JAK PUFY SAKO. JEST DOBRYM TOWARZYSTWEM DO PUFA KWADRAT 90. RAZEM  STANOWIĄ ZGRANY ZESPÓŁ UZUPEŁNIAJĄCY WYPOSAŻENIE SALONU ALBO ZADASZONEGO TARASU.

PRZEZNACZONY ZARÓWNO DO PRZESTRZENI MIESZKALNYCH JAKI I DO BIUR.

PUF KWADRAT 135 USZYTY JEST Z GŁADKIEJ W DOTYKU, MELANŻOWEJ TKANINY TAPICERSKIEJ. JEJ WYSOKA JAKOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ ZAPEWNIĄ MOŻLIWOŚĆ DŁUGIEGO UŻYTKOWANIA. POKROWIEC MOŻNA PRAĆ W PRALCE. SZARY KOLOR MELANŻOWY DAJE MNÓSTWO MOŻLIWOŚCI ARANŻACYJNYCH, LUBI PRZEBYWAĆ W TOWARZYSTWIE KOLOROWYCH DODATKÓW. NIEZBĘDNYM  DODATKIEM DO PUFA JEST WAŁEK I PODUSZKA .

PUFA MOŻEMY USZYĆ TAKŻE W  INNYCH TKANINACH JAK - GLOSS, VELVET, BASIC, JAK RÓWNIEŻ W TKANINACH OUTDOOROWYCH ODPORNYCH NA PROMIENIOWANIE UV I GRZYBY - DZIĘKI, KTÓRYM PUF ŚWIETNIE SIĘ SPRAWDZI NA  BALKONIE, LOGGII LUB TARASIE.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI ZWIĄZANE Z WYGLĄDEM LUB STRUKTURĄ TKANINY OCENIAJĄC JĄ NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ JEJ PRÓBKI. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 87% POLIESTER, 13% BAWEŁNA

WAGA: 8.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 135 X 90 X 30 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY:  OK. 135 X 90 X 30 CM

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

1 279,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów