PUF KWADRAT 90 ZIP


PUF KWADRAT 90 ZIP

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona oeko-tex Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni


PUF MIUKI KWADRAT 90 JEST PROSTYM I FUNKCJONALNYM PUFEM, KTÓRY MOŻE PEŁNIĆ ROLĘ NISKIEGO SIEDZISKA. W PRZECIWIEŃSTWIE DO PUF SAKO JEST MOCNO WYPEŁNIONY GRANULATEM, DZIĘKI CZEMU JEST JEST STABILNY. MOŻE STAĆ SIĘ PODNÓŻKIEM LUB PRZY WYKORZYSTANIU TACY - PODRĘCZNYM STOLIKIEM  W DOMOWYM SALONIE.

WRAZ Z PUFEM KWADRAT 135, PODUSZKAMI I WAŁKIEM STANOWI INTERESUJĄCY ZESTAW UZUPEŁNIAJĄCY WYPOSAŻENIE SALONU ALBO ZADASZONEGO LETNIEGO TARASU.

PUF PRZEZNACZONY JEST DO PRZESTRZENI MIESZKALNYCH I BIUROWYCH. 

TA WERSJA PUFA KWADRAT JEST USZYTA Z SZAREJ MELANŻOWEJ, TRWAŁEJ I GŁADKIEJ W DOTYKU TKANINY TAPICERSKIEJ.

PUF TEN DOSTĘPNY JEST TAKŻE W INNYCH TKANINACH - NA PRZYKŁAD VELVET, GLOSS LUB BASIC. W TEJ SPRAWIE PROSIMY O KONTAKT MAILOWY.

W TKANINACH OUTDOROWYCH , ODPORNYCH NA PROMIENIE UV I GRZYBY - SPRAWDZI SIĘ BĘDĄC WYPOSAŻENIEM LETNIEGO, SŁONECZNEGO TARASU, LOGGII LUB BALKONU.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI ZWIĄZANE Z WYGLĄDEM LUB STRUKTURĄ TKANINY OCENIAJĄC JĄ NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ JEJ PRÓBKI. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 87% POLIESTER, 13% BAWEŁNA

WAGA: 5.5 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 90 X 90 X 30 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY:  OK. 90 X 90 X 30 CM

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

1 059,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów