puf Lazy 130 Outdoor #2


puf Lazy 130 Outdoor #2

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona na-zewnatrz Ikona odporny-na-plesn Ikona odporny-na-slonce Ikona oeko-tex Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni


Kolekcja  Lazy  powstała z myślą o letnim wypoczynku na tarasie. W całej kolekcji znajdziemy dwie duze pufy o sprecyzowanym kształcie, wypełnione na tyle mocno, że przestają być lużnymi workami sako. Pełniejsze są stabilniejsze i mniej się zapadają, są bardziej przewidywalne dla użytkownika.

Pufy posiadają rozległe siedisko i niskie podparcie pod plecy. Siadajac głebiej możemy zająć pozycję z mocno podpartymi pionowo plecami, rozciagając się możemy układać się w różnych pozycjąch, przyjmując niższe mniej formalne relaksujące formy wypoczynku.

Trzecim elementem, który mozna zobaczyć w kolekcji jest puf o podstawie kwadratu i wysokości siedzisk pozostałych mebli w kolekcji. Puf pozwoli na wyciagnięcie i podparcie nóg w najniższych pozycjach, ale tez po położeniu tacy spełni funkcję niskiego stolika.

W skład kolekcji wchodzą :

Puf Lazy 130 - puf o długości 130 cm, wysokości całkowitej 80 cm i wysokosci siedziska 35 cm.
Puf Lazy 110 - puf o długości 110 cm, wysokości całkowitej 80 cm i wysokosci siedziska 35 cm.
Puf Lazy 80 - niski puf bez podparcia o wymiarach 80 x 80 cm i wysokosci 35 cm.

Każdą z puf możesz kupić oddzielnie i zaprojektować swój indywidualny zestaw na taras lub do ogrodu.


Do naszych kolekcji ogrodowych znależlismy odpowiednie tkaniny, które mają ogromną zaletę - nie płowieją, są odporne na prominiowanie UV, antybakteryjne i nie chłoną płynów.

Tak jak tkanina outdoor #1, tkanina ta ma identyczne właściwości. Lubi słońce, towarzystwo basenu, jest szybkoschnąca i przyjemna w dotyku.
Tkanina Outdoor #2 występuje w wielu odcieniach, każdy kolor składa się z dwóch kolorów nitek, jedna z nich zawsze jest biała. Splot dwóch kolorów tworzy charakterystyczny drobny wzór składajacy się z mniejszych i większych kwadracików. Kolory, poprzez taki układ zmieniaja się w zależnośści od tego z jakiej odległości je oglądamy. Z daleka stają się delikatne i rozbielone.


PUF JAK WIĘKSZOŚĆ NASZYCH PRODUKTÓW, SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI ZWIĄZANE Z WYGLĄDEM LUB STRUKTURĄ TKANINY OCENIAJĄC JĄ NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ JEJ PRÓBKI. NAPISZ DO NAS.


Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 60 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% Olefin 

WAGA: 9.7 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY:  OK. 130 X 90 X 35/80 CM

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

1 619,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów