pufa sako LULA LINE DOODLE


pufa sako LULA LINE DOODLE

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona naturalne-wlokno Ikona transport-1-7-dni Ikona wysoka-scieralnosc


Czy znacie - The story of Jon  Burgerman? Jego świat pełen jest kolorowych bazgrołów, gryzmołów i bohomazów. Artysta - doodler tworzy świat zwariowanych postaci, stworów, potworów i innych szalonych istot. Jon zaprojektował specjalną kolekcję tkanin przeznaczonych do wnętrz. Nie może więc zabraknąć ich na naszych pufach.

Lula Line Doodle ma indywidualny, szalony charakter. Wyzywa na pojedynek wszystkie jednolite i nudne dodatki . Zainspiruje i rozrusza przestrzeń każdego smutasa. Puf rozbawi nastolatka, zahipnotyzuje malucha. Nada przestrzeni współczesny i niepowtarzalny charakter.

Puf Lula Doodle wykonany jest z czystej bawełny, a gryzmoły i inne stworzenia zostały naniesione techniką druku. Jak każda nasza poducha ma pokrowiec, który  można prać w pralce, na lewą stronę, pamiętając o ustawieniu delikatnego programu.

Przeznaczenie: do przestrzeni prywatnych.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA, Z KTÓREJ USZYTA JEST LULA ZIP NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TEJ TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% BAWEŁNA

WAGA: 7.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 170 X 130 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: Brak w magazynie

2 349,00 zł