pufa sako OFFICE ELEFANTE


pufa sako OFFICE ELEFANTE

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona dobry-do-hotelu Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni Ikona trudnopalny Ikona wysoka-scieralnosc


Niezniszczalny, tak powinien nazywać się nasz  Office w wersji  Elefante.

Tkanina, z której uszyliśmy pokrowiec jest trudnopalna i ma bardzo wysoką odporność na ścieranie. Puf w tej tkaninie jest bardzo stabilny, a przez jej sztywność długo utrzymuje kształt w jakim go ustawimy.

Dzięki wytrzymałości pokrowca oraz budowie samego pufa  świetnie  sprawdzi się w przestrzeni biurowej, gdzie po wielogodzinnej pracy na krześle, możemy uwolnić kręgosłup od siedzenia i zająć dogodna pozycję w naszym worku sako.  

Krój pufa pozwala na stabilne siedzenie w pozycji “fotelowej”, oraz umożliwia ułożenie się w formie półleżącej do czytania,  pracy z laptopem na kolanach, albo relaksu. 

Tkanina Elefante jest flokiem - przyjemnym w dotyku, wyjątkowo mięsistym i posiadającym charakterystyczny ”rysunek” przypominający skórę słonia - Teraz już wiadomo skąd wzięła się nazwa naszego worka :)

Dostępna kolorystyka jest stonowana i elegancka, swobodnie wpisuje się w obecne trendy.

-

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU OFFICE'A ELEFANTE NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 5% BAWEŁNA, 18% POLIESTER, 30% POLIAMID, 47% AKRYL

WAGA: 7.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 75 X 75 X 150 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 579,00 zł

Cena promocyjna: 1 539,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów