puf cubik zip
puf cubik zip
puf cubik zip
puf cubik zip
puf cubik zip
puf cubik zip
puf cubik zip
puf cubik zip
puf cubik zip
Cubik Zip
Wybrany kolor: Szary

Opis produktu

Pufy Cubik Zip

Przedstawiamy maleńkiego Miuka Cubik, który jest sześciennym pufem, zaprojektowanym specjalnie z myślą o osobach, które na chwile muszą gdzieś przysiąść.

Z tego względu model Cubik doskonale nadaje się do pomieszczeń biurowych czy różnego rodzaju poczekalni – czyli tam, gdzie gospodarz chce umilić gościom chwile oczekiwania. Ze względu na niewielkie rozmiaru, można ustawić kilka pufów obok siebie bez obaw, że zajmą zbyt wiele miejsca.

Dodatkowym atutem tego modelu jest jego mobilność. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać kilka takich pufów do samochodu i wybrać się na przykład na camping. Nawet jeśli materiał ulegnie zabrudzeniu, z łatwością wypierzesz go w pralce, gdyż pokrowiec jest zdejmowany i zapinany na zamek błyskawiczny.

Miuki Cubik Zip jest pufem o zwiększonej odporności. Zawdzięcza to pokrowcowi uszytemu z szarej, grubej i bardzo trwałej tkaniny tapicerskiej Zip. Temu Miukowi nie straszne są przetarcia ani upływ czasu.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
2 kg
Collection dimensions - icon
wymiary
45 x 45 x 45cm
puf cubik

Właściwości pokrowca

Tkanina Zip

Tkanina Zip wyróżnia się na tle innych swoim złożonym kolorem. Żadna z barw nie jest gładkim odcieniem, kolor tworzy się z mieszaniny dwóch, trzech barw włókien tworząc mniej bądź bardziej złożone melanże. Kolorystyka jest subtelna i trudna do opisania jednym słowem.

Materiał jest gładki w dotyku, dość miękki, chłodny i przyjazny dla skóry. Tkanina ma delikatny płócienny splot widoczny przy zbliżeniu. Szary kolor z tej kolekcji jest wyjątkowo uniwersalny i pasuje do bardzo różnych przestrzeni i wątków architektonicznych we wnętrzach. Często polecamy klientom wszycie do szarej pufy suwaka w innym kolorze. Zarówno mocne kolory zamka jak i te pastelowe, fantastycznie wybijają się na tle stonowanej szarości. Taki zabieg pozwala na nadanie indywidualnego charakteru zamawianej pufie.

Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Prać w 30°
87% Poliester, 13% Bawełna
tkanina zip
tkanina zip
tkanina zip
tkanina zip

Zobacz również