Jajo Matt
Wybrany kolor: Grafit

Opis produktu

Pufy Jajo Matt

Pufy Jajo zostały zaprojektowane pod kątem wygody i funkcjonalności. Miuki Jajo Matt to duży puf sako o charakterystycznym kształcie, dającym się łatwo dopasowywać do zajmowanej pozycji. Możesz z niego zrobić na przykład wygodny fotel wypoczynkowy, krzesło, materac, jednoosobową sofę lub poduszkę do ćwiczeń. To właśnie multifunkcjonalność worków sako jest ich największą zaletą. Jeden mebel, a tak wiele zastosowań.

Puf Jajo Matt polecany jest zarówno do mieszkań, jak i biur, a ponieważ jest wygodny i można łatwo go dopasować do sylwetki i postawy, świetnie nadaje się w zastępstwie fotela biurowego – usiądź na nim z laptopem na kolanach i pracuj bez obaw o bóle kręgosłupa.

Ten Miuki Jajo uszyty jest z tkaniny Matt z przyjemnym w dotyku włosem, o matowym połysku, nadającym modelowi stonowanej szlachetności, w tej wersji kolory wychodzą nieco melanżowe i przytłumione, przez co nadają pufowi nutkę tajemniczości. Ułóż na nim głowę, a niemal natychmiast przeniesiesz się w kojące ramiona Morfeusza.

Collection dimensions - icon
wymiary pokrowca zewnętrznego
175 x 135cm
Collection weight - icon Jajo
waga z pokrowcem
6 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa jajo
pufa jajo
pufa jajo

Właściwości pokrowca

Tkanina Matt

Wyjątkowo matowa tkanina tapicerska. Tak zwany flock o wysokiej wytrzymałości. Tkanina ta ma runo składające się z krótkiego włosa, ale mniej układającego się nież w pluszu. Jest miła w dotyku ale ostrzejsza w charakterze od innych pluszaków. Ma bardzo ciekawą nieoczywistą kolorystykę, barwy są zawsze składowymi dwóch odcieni włókien, stanowiąc swego rodzaju niejednolity, melanżowy kolor.

Tkanina przez swój matowy charakter i rodzaj włosa, stanie się wysmakowanym i szlachetnym elementem każdego wnętrza.

Matt i inne nasze tkaniny, a także co możemy z nich uszyć dla Ciebie znajdziesz zakładce - katalogi tkanin

Prać w 30°
31% PC, 30% PA, 29% PES, 10% CO
FAB_kolory tkaniny matt
FAB_kolory tkaniny matt

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Zobacz ile miejsca potrzebujesz. Jeśli nie jesteś pewien czy puf zmieści się w miejscu, które na niego przeznaczyłeś, na rysunku poniżej znajdziesz przybliżone wymiary informujące o tym ile potrzebujesz przestrzeni.

Zobacz również