Office Matt
Wybrany kolor: Grafit

Opis produktu

Pufy Office Matt

Pokrowiec w tym modelu został uszyty ze szlachetnej i miłej w dotyku flokowej tkaniny Matt, zapewniającej przyjemne wrażenie zmysłowe. Charakterystyczną cechą tego materiału jest niezwykle wygląd.

Poszukujesz wyposażenia biurowego? Pufa, który zastąpi fotele do sali wypoczynkowej? A może chcesz doposażyć hotelowy hall, kawiarnię lub salon spa? W każdym z tych przypadków polecamy puf sako Office, zaprojektowany właśnie z myślą o przestrzeniach biurowych.

Kwadratowa podstawa zapewnia dużą stabilność, a głębokie siedzisko z wysokim oparciem pozwalają siedzącej osobie na maksymalny relaks. Jeżeli chcesz dopieścić swoich klientów bądź pracowników, zafunduj im Miuka z serii Office.

Collection dimensions - icon Office
wymiary pokrowca zewnętrznego
75 x 75 x 150cm
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
7 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa office
pufa office

Właściwości pokrowca

Tkanina Matt

Wyjątkowo matowa tkanina tapicerska. Tak zwany flock o wysokiej wytrzymałości. Tkanina ta ma runo składające się z krótkiego włosa, ale mniej układającego się nież w pluszu. Jest miła w dotyku ale ostrzejsza w charakterze od innych pluszaków. Ma bardzo ciekawą nieoczywistą kolorystykę, barwy są zawsze składowymi dwóch odcieni włókien, stanowiąc swego rodzaju niejednolity, melanżowy kolor.

Tkanina przez swój matowy charakter i rodzaj włosa, stanie się wysmakowanym i szlachetnym elementem każdego wnętrza.

Matt i inne nasze tkaniny, a także co możemy z nich uszyć dla Ciebie znajdziesz zakładce - katalogi tkanin

Prać w 30°
31% PC, 30% PA, 29% PES, 10% CO
FAB_kolory tkaniny matt
FAB_kolory tkaniny matt

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Taką ilość zalet trzeba gdzieś pomieścić. Office to niewątpliwie nasz największy puf. Wielu nie zdaje sobie sprawy ile tak naprawdę wymaga przestrzeni, dlatego zachęcamy do dokładnego zapoznania się z jego gabarytami.

Zobacz również