puf paar zip
puf paar zip
puf paar zip
puf paar zip
puf paar zip
puf paar zip
puf paar zip
puf paar zip
puf paar zip
puf paar zip
Paar Zip
Wybrany kolor: Szary z Czerwonym Suwakiem

Opis produktu

Pufy Paar Zip

Wielki prostokątny puf, na którym można swobodnie się wyłożyć – taki właśnie jest model Miuki Paar. To domowy puf, pełniący funkcję kanapy, sofy lub łóżka, ale najlepsze jest to, że swobodnie zmieszczą się na nim 2 osoby, a nawet 3. Puf sako Paar jest stworzony dla rodzin.

Miękki granulat sam dopasowuje się do pozycji ciała, a głębokie siedzisko i wysokie, szerokie oparcie sprawią, że trudno o wygodniejszy mebel. W razie potrzeby worek sako może pełnić funkcję kanapy, materaca, a nawet dodatkowego łóżka dla gościa.

Miuki Paar to poducha wypełniona granulatem, zabezpieczona pokrowcem zapinanym na suwak. Pokrowiec możesz zdjąć i uprać w pralce. Do uszycia tego modelu użyliśmy szarej, tapicerskiej tkaniny Zip, która jest gruba i bardzo trwała, a jednocześnie przyjemna w dotyku.

Pufę Paar szyjemy z szarym lub kolorowym suwakiem, wyróżniającym się i stanowiącym subtelny akcent na tle szarej tkaniny.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
Collection dimensions - icon
wymiary
190 x 150 cm
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
10 kg
Puf Paar
Puf Paar

Właściwości pokrowca

Tkanina Zip

Tkanina Zip wyróżnia się na tle innych swoim złożonym kolorem. Żadna z barw nie jest gładkim odcieniem, kolor tworzy się z mieszaniny dwóch, trzech barw włókien tworząc mniej bądź bardziej złożone melanże. Kolorystyka jest subtelna i trudna do opisania jednym słowem.

Materiał jest gładki w dotyku, dość miękki, chłodny i przyjazny dla skóry. Tkanina ma delikatny płócienny splot widoczny przy zbliżeniu. Szary kolor z tej kolekcji jest wyjątkowo uniwersalny i pasuje do bardzo różnych przestrzeni i wątków architektonicznych we wnętrzach. Często polecamy klientom wszycie do szarej pufy suwaka w innym kolorze. Zarówno mocne kolory zamka jak i te pastelowe, fantastycznie wybijają się na tle stonowanej szarości. Taki zabieg pozwala na nadanie indywidualnego charakteru zamawianej pufie.

Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Prać w 30°
87% Poliester, 13% Bawełna
tkanina zip
tkanina zip
tkanina zip
tkanina zip

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Paar to wielki puf. Wielu nie zdaje sobie sprawy ile tak naprawdę wymaga przestrzeni, dlatego zachęcamy do dokładnego zapoznania się z jego gabarytami.

Zobacz również