pufa sako CUBO ZIP


pufa sako CUBO ZIP

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona oeko-tex Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni


Puf sako Miuki Cubo gwarantuje najwyższą jakość wypoczynku, niezależnie od tego, czy zamierzasz jedynie na chwilę przycupnąć, czy też korzystasz z niego całymi godzinami. Dzięki zastosowaniu granulowanego wypełnienia, puf dostosowuje się do pozycji ciała, oszczędzając kręgosłup i mięśnie. Dodatkową zaletą pufa jest jego niska waga i kompaktowe rozmiary. Model ten można z łatwością przenosić z miejsca na miejsce, a gdy ułożysz je jeden obok drugiego, oszczędzisz sporo miejsca w porównaniu do tradycyjnych rozłożystych foteli.

Pokrowiec Miuka Cubo został uszyty z szarej, grubej i przyjemnej w dotyku tkaniny Zip. Jest to wytrzymały materiał tapicerski, któremu nie straszne są zadrapania, przetarcia i uszkodzenia. Z tego względu model ten rekomendujemy do miejsc, w których z pufa będzie korzystało wiele osób np. do hoteli, lokali gastronomicznych, salonów spa lub pomieszczeń biurowych.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

Poznaj także mniejszego brata Cubo - puf  CUBIK w wersji  ZIP.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z JAK WYGLĄDA TKANINA Z KTÓREJ USZYTY JEST CUBO ZIP NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY CI WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 87% POLIESTER, 13% BAWEŁNA

WAGA: 5.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 75 X 75 X 75 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: Brak w magazynie

1 399,00 zł