pufa sako JAJO MATT


pufa sako JAJO MATT

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni Ikona wysoka-scieralnosc


must have

Pufy Jajo zostały zaprojektowane pod kątem wygody i funkcjonalności. Miuki Jajo Matt to duży puf sako o charakterystycznym kształcie, dającym się łatwo dopasowywać do zajmowanej pozycji. Możesz z niego zrobić na przykład wygodny fotel wypoczynkowy, krzesło, materac, jednoosobową sofę lub poduszkę do ćwiczeń. To właśnie multifunkcjonalność worków sako jest ich największą zaletą. Jeden mebel, a tak wiele zastosowań.

Puf Jajo Matt polecany jest zarówno do mieszkań, jak i biur, a ponieważ jest wygodny i można łatwo go dopasować do sylwetki i postawy, świetnie nadaje się w zastępstwie fotela biurowego – usiądź na nim z laptopem na kolanach i pracuj bez obaw o bóle kręgosłupa.

Miuki Jajo uszyty jest z tkaniny  Matt z przyjemnym w dotyku włosem, o matowym połysku, nadającym modelowi stonowanej szlachetności, w tej wersji kolory wychodzą nieco melanżowe i przytłumione, przez co nadają pufowi nutkę tajemniczości. Ułóż na nim głowę, a niemal natychmiast przeniesiesz się w kojące ramiona Morfeusza.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

Jeszcze milszą w dotyku, podobną w strukturze do tkaniny MATT jest tkanina GLOSS. Zobacz jak wygląda na przykładzie LULI LINE GLOSS

Możemu uszyć dla Ciebie Jajo w wersji GLOSS. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU JAJO MATT NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 31% PC, 30% PA, 29% PES, 10% CO

WAGA: 6.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 175 X 135 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 199,00 zł

Cena promocyjna: 1 069,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów