puf cubo zip
puf cubo zip szary
puf cubo zip
puf cubo zip
puf cubo zip
puf cubo zip
puf cubo zip
puf cubo zip
puf cubo zip szary
Cubo Zip
Wybrany kolor: Szary

Opis produktu

Pufy Cubo Zip

Puf sako Miuki Cubo gwarantuje najwyższą jakość wypoczynku, niezależnie od tego, czy zamierzasz jedynie na chwilę przycupnąć, czy też korzystasz z niego całymi godzinami. Dzięki zastosowaniu granulowanego wypełnienia, puf dostosowuje się do pozycji ciała, oszczędzając kręgosłup i mięśnie. Dodatkową zaletą pufa jest jego niska waga i kompaktowe rozmiary. Model ten można z łatwością przenosić z miejsca na miejsce, a gdy ułożysz je jeden obok drugiego, oszczędzisz sporo miejsca w porównaniu do tradycyjnych rozłożystych foteli.

Pokrowiec Miuka Cubo został uszyty z szarej, grubej i przyjemnej w dotyku tkaniny Zip. Jest to wytrzymały materiał tapicerski, któremu nie straszne są zadrapania, przetarcia i uszkodzenia. Z tego względu model ten rekomendujemy do miejsc, w których z pufa będzie korzystało wiele osób np. do hoteli, lokali gastronomicznych, salonów spa lub pomieszczeń biurowych.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
5.5 kg
Collection dimensions - icon
wymiary
75 x 75 x 75 cm
PUF_CUBO_5
puf cubo
PUF_CUBO_5
puf cubo

Właściwości pokrowca

Tkanina Zip

Tkanina Zip wyróżnia się na tle innych swoim złożonym kolorem. Żadna z barw nie jest gładkim odcieniem, kolor tworzy się z mieszaniny dwóch, trzech barw włókien tworząc mniej bądź bardziej złożone melanże. Kolorystyka jest subtelna i trudna do opisania jednym słowem.

Materiał jest gładki w dotyku, dość miękki, chłodny i przyjazny dla skóry. Tkanina ma delikatny płócienny splot widoczny przy zbliżeniu. Szary kolor z tej kolekcji jest wyjątkowo uniwersalny i pasuje do bardzo różnych przestrzeni i wątków architektonicznych we wnętrzach. Często polecamy klientom wszycie do szarej pufy suwaka w innym kolorze. Zarówno mocne kolory zamka jak i te pastelowe, fantastycznie wybijają się na tle stonowanej szarości. Taki zabieg pozwala na nadanie indywidualnego charakteru zamawianej pufie.

Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Prać w 30°
87% Poliester, 13% Bawełna
tkanina zip
tkanina zip
tkanina zip
tkanina zip

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Jeśli nie jesteś pewien czy puf zmieści się w miejscu, które na niego przeznaczyłeś, na rysunku poniżej znajdziesz przybliżone wymiary informujące o tym ile potrzebujesz przestrzeni.

Zobacz również