Jajo Pepitka
Wybrany kolor: Czarny/Brązowy

Opis produktu

Pufy Jajo Pepitka

Aspektem wyróżniającym pufa jest charakterystyczna tkanina Pepitka. Dostępnych jest kilka dwukolorowych wersji tego modelu – wybierz tę, która najlepiej będzie pasowała do ciebie i wnętrza twojego mieszkania. Materiał jest gruby, wytrzymały i łatwo czyszczący. Wyjątkowy deseń urozmaici każdą przestrzeń.

Co jest najważniejszą cechą mebli wypoczynkowych? Funkcjonalność? Trwałość? A może wygląd? Wszystkie te cechy są równie ważne, dlatego zadbaliśmy, żeby pufy sako Miuki z linii Jajo charakteryzowały się ergonomicznym kształtem, ładnym designem oraz maksymalną funkcjonalnością.

Wnętrze z granulatem samo dopasowuje się do pozycji ciała, a siedzenie lub leżenie na Miukach potrafi zrelaksować jak nic innego. Dla pełni szczęścia polecamy kubek aromatycznej kawy lub herbaty, dobrą książkę i kogoś, z kim można dzielić chwile radości.

Collection dimensions - icon
wymiary pokrowca zewnętrznego
175 x 135cm
Collection weight - icon Jajo
waga z pokrowcem
6 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa jajo
pufa jajo
pufa jajo

Właściwości pokrowca

Tkanina Pepitka

Pepitka, to tkanina tapicerska z delikatną fakturą i drobną charakterystyczną krateczką. Tkanina jest matowa w odbiorze, nie ma połysku. Wzór jest na tyle drobny, że z odległości zlewa się w delikatny gładki kolor. Pepitka najbardziej czytelna jest przy dużych kontrastach jak czarno-biały wzór, natomiast  dostępna jest także w kilku delikatnych odcieniach, szarości, beżu i turkusu.

Prać w 30°
100% Poliester

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Zobacz ile miejsca potrzebujesz. Jeśli nie jesteś pewien czy puf zmieści się w miejscu, które na niego przeznaczyłeś, na rysunku poniżej znajdziesz przybliżone wymiary informujące o tym ile potrzebujesz przestrzeni.

Zobacz również