Lula Soft
Wybrany kolor: Błękitny

Opis produktu

Pufy Lula Soft

Czas na wypoczynek! Pufy sako z serii Lula powstały z myślą o odpoczynku i pracy. W zależności od tego, jak ułożysz poduchę, możesz z niej uzyskać inny rodzaj mebla: fotel, leżankę albo materac. To najbardziej ergonomiczne rozwiązanie, zapewniające oszczędność miejsca i maksymalizację wygody.

Wypełnienie pufa z tysięcy małych granulek samoczynnie dopasowuje się do sylwetki oraz zajmowanej pozycji, dlatego nawet po wielogodzinnym przesiadywaniu, nie dopadnie cię ból kręgosłupa lub karku. Pufy coraz chętniej wykorzystywane są w biurach jako zamiennik kanap, czy foteli.

Ten model Lula to nieco zmodyfikowana wersja podstawowego pufa Lula, różni się wyglądem narożników oraz brakiem metalowego uchwytu.

Do uszycia pokrowca wykorzystaliśmy włoską tkaninę Soft – wyjątkowo delikatną i naturalną. W dotyku przypomina wysokiej jakości bawełnę koszulową.

Pokrowiec jest zapinany na suwak, aby można go było łatwo zdjąć i wyprać w pralce. Puf sako Lula Soft szyjemy w kilku wersjach kolorystycznych – sprawdź, która najlepiej pasuje do ciebie.

Collection dimensions - icon Lula
wymiary pokrowca zewnętrznego
170 x 130cm
Collection weight - icon Lula
waga z pokrowcem
6,5 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa lula basic
pufa lula basic

Właściwości pokrowca

Tkanina Soft

Włoska tkanina Soft – wyjątkowa delikatna i naturalna. W dotyku przypomina wysokiej jakości bawełnę koszulową.

Prać w 30°
Naturalne włókno
100% Bawełna

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Zobacz ile miejsca potrzebujesz. Nasze poduchy są naprawdę duże i warto zanim zostanie podjęta decyzja o zakupie spojrzeć, ile taki nietypowy mebel zajmuje miejsca.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do naszej pracowni. Wyjaśnimy wątpliwości.

Zobacz również